Pomoc dla dorosłych
KrzysztofPirowski.jpg

PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA

dr n. społ. Krzysztof Piórowski

Jestem psychologiem, doktorem nauk społecznych w dyscyplinie psychologii, psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym, certyfikat nr 335, rekomendowanym przez  Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczo-Behawioralnej. Ukończyłem psychologię w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy oraz 4-letnie szkolenie z Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Osób Dorosłych, prowadzone przez Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Warszawie i Oxford Cognitive Therapy Centre w Wielkiej Brytanii. Obecnie jestem w trakcie realizacji programu specjalizacji z psychologii klinicznej (psychosomatyka).
czytaj więcej ...
EwaWrblewska.jpg

PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA

mgr Ewa Wróblewska

Ukończyłam Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej, Szkolenie z Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach I i II stopień, Studium Socjoterapii i Treningu Interpersonalnego w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym.
Obecnie jestem w trakcie szkolenia (4 rok) w czteroletniej Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym.
czytaj więcej ...
PatrycjaRusiak.jpg

PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA

dr n.hum. Patrycja Rusiak

Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Pracuję w nurcie integracyjnym, łączącym podejście psychodynamiczne z podejściem poznawczo-behawioralnym.
Prowadzę psychoterapię indywidualną oraz warsztaty dla osób dorosłych borykających się z trudnościami w swoim życiu.
Od wielu lat pracuję również z dziećmi i młodzieżą z problemami rozwojowymi oraz wychowawczymi, a także rodzicami, którzy chcą pomóc swoim dzieciom oraz sobie.
Pracuję także jako adiunkt w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Warszawie, gdzie prowadzę zajęcia z przyszłymi psychologami.
czytaj więcej ...
MagorzataRosiak.jpg

PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA

mgr Małgorzata Rosiak

Jestem absolwentką psychologii w Instytucie Psychologii Uniwersytetu im. Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Jako psycholog pracuję od 2004 roku. Swoje doświadczenie zawodowe, zdobywałam w Hospicjum ?Światło?, Akademii Walki z Rakiem, Poradni Zdrowia Psychicznego Lecznic Citomed Sp. zo.o. oraz NZOZ Remedis.
czytaj więcej ...